Duris atveria Europos Parlamento Europos liaudies partijos frakcijos narių biuras Vilniuje

2019-10-11 | ELP biuras

Penktadienį Vilniuje, Gedimino prospekte, duris atvėrė bendras Europos Parlamento (EP) Europos liaudies partijos (ELP) frakcijos narių Andriaus Kubiliaus, Rasos Juknevičienės ir Liudo Mažylio biuras.

Visi trys parlamentarai buvo išrinkti pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąrašą.  Biuras veiks erdviose patalpose, pritaikytose ne tik parlamentarų biurų veiklai, bet ir seminarams, konferencijoms, parodoms.

„Buvome išrinkti kartu, kartu dirbame Briuselyje, kartu dirbsime ir Vilniuje. Tai ne tik patogu ir efektyvu, bet ir atveria visiškai naujų bendro darbo galimybių. Bendro biuro reikia ne tik tam, kad paprasčiau organizuotame savo darbo kasdienybę tiek Briuselyje, tiek ir Lietuvoje, bet ir tam, kad biuro erdviose patalpose galėtume bendrauti su žmonėmis, kalbėtis su ekspertais, organizuoti seminarus, parodas, šventes, – sakė Lietuvos delegacijos ELP frakcijoje vadovas Andrius Kubilius. – Bendras biuras leidžia efektyviau siekti svarbiausio tikslo – daugiau Europos Lietuvoje ir daugiau Lietuvos Europoje. Tikimės, kad mūsų biuras taps miela susibūrimų vieta visiems, kuriems rūpi tokie patys tikslai. Tai pirmasis toks atvejis, kai EP nariai Lietuvoje steigia bendrą biurą. Atrandame bendrystės svarbą ir džiaugsmą“.

Biuro atidarymo dieną pristatyta mūsų šalies garsių menininkų – karikatūristų paroda „Lietuva ES jau 15 m. – linksmai“, veiksianti iki lapkričio vidurio.

Artimiausioje ateityje numatoma atidaryti bendrus biurus ir kituose Lietuvos miestuose.

×