EP narė R. Juknevičienė dalyvaus Kijevo saugumo forume

2024-03-21 | Ukraina
Europos Parlamento narė Rasa Juknevičienė kovo 21-22 d. dalyvaus 16-ajame kasmetiniame Kijevo saugumo forume, kuris skirtas transatlantinei paramai Ukrainai sutelkti. Šių metų forumo šūkis – „Ukrainos kreipimasis į pasaulį: Kvietimas Ukrainai: „Kartu mes nugalėsime”.
Kijevo saugumo forume bus aptariamos svarbiausios temos: padėtis fronte, skubi karinė pagalba Ukrainai, Ukrainos stojimas į ES ir NATO, pasirengimas Europos Parlamento rinkimams, NATO viršūnių susitikimas Vašingtone, JAV prezidento rinkimai ir Vakarų strategijos vizija Ukrainai.
Europarlamentarė dalyvaus ir pasisakys panelio diskusijoje apie sąjungininkų atsaką į tolimesnę Rusijos agresiją.
Renginyje dalyvaus aukšti NATO ir Europos Sąjungos atstovai, šalių partnerių gynybos ministrai, Europos ir JAV politikai ir ekspertai, tarptautiniai veikėjai, pasaulio tarptautinių santykių ir saugumo ekspertai, diplomatai, žurnalistai ir pilietinės visuomenės aktyvistai.
Kijevo saugumo forumo pirmininko, 2014-2016 m. Ukrainos ministro pirmininko Arsenijaus Jaceniuko ir jo komandos kvietimu forumo diskusijose – internetu ir asmeniškai – dalyvaus daugiau kaip aštuoniasdešimt užsienio ir Ukrainos pranešėjų.
×