EP narė R. Juknevičienė: „Hamas“ nusikaltimų teisinimas yra tas pats, kas Holokausto teisinimas

2023-10-18 | Europos Parlamentas

Europos Parlamento narė, ELP frakcijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė trečiadienį Strasbūre vykusioje plenarinės sesijos diskusijoje dėl teroristinio „Hamas“ išpuolio prieš Izraelį pabrėžė, kad „Hamas“ nusikaltimų teisinimas yra tas pats, kas Holokausto teisinimas.

Ji išreiškė pagarbą ir teigė besididžiuojanti dviem drąsioms lyderėms, dviem prezidentėmis – Roberta Metsola ir Ursula von der Leyeyn, kurios aplankė Izraelį netrukus po „Hamas“ kruvino išpuolio spalio 7 d.

„Dauguma šiuose rūmuose sutaria, kad turime būti vieningi ir kad reikia sunaikinti „Hamas“ kaip Al-Qaeda ar ISIS. Sutardami dėl to, turime būti vieningi ir padėti Izraeliui taip padaryti. “Hamas” sunaikinimas išlaisvintų Izraelio ir Palestinos žmones nuo kančių, – sakė EP narė. – Girdime šūkius „Laisva Palestina!“ Aš visiškai pritariu – mes turime išlaisvinti Palestiną nuo „Hamas“!”

Pasak R. Juknevičienės, „Hamas“ nusikaltimų teisinimas yra tas pats, kas Holokausto teisinimas.

Europarlamentarė pažymėjo, kad “Hamas” yra Irano ir Rusijos įrankis.

„Šie du režimai yra terorizmo šaltinis.  Jei nepadėsime Ukrainai laimėti karo kaip įmanoma greičiau, užsiliepsnos daugiau laužų”, – kalbėjo ji.

Ir galiausiai, pasak R. Juknevičienės, šių baisių karų akivaizdoje mes visi privalome išlikti žmonėmis.

×