EP narys A. Kubilius kviečia dalyvauti solidarumo su Baltarusijos žmonėmis akcijoje

2020-07-09 | Baltarusija

Europos Parlamento nario Andriaus Kubiliaus iniciatyva šį penktadienį, liepos 10 d., 14 val., įvyks virtualus renginys „LAIKAS POKYČIAMS: SOLIDARUMO SU BALTARUSIJOS ŽMONĖMIS RENGINYS“, kurio metu kartu su Baltarusijos pilietinės visuomenės aktyvistais, žurnalistais, tinklaraštininkais, nevyriausybinių organizacijų atstovais, politikais, muzikantais bus diskutuojama apie pokyčius šalyje.

Po 26 metus besitęsiančio Lukašenkos autoritarinio valdymo Baltarusijoje, pastarųjų dienų įvykiai šalyje rodo, kad Baltarusijos žmonės nori pokyčių. Jie nori pokyčių valstybės valdžioje ir nori rinktis demokratinį savo valstybės kelią. Deja, režimo represijos prieš kandidatus į prezidento postą, ir prieš paprastus žmones neleidžia ateinantiems Prezidento rinkimams Baltarusijoje tapti galimybe žmonėms atlikti strateginį pasirinkimą: tęsti kaip anksčiau ar rinktis išmintingų pokyčių kelią.

„Mes norime parodyti savo solidarumą su Baltarusijos žmonėmis ir pateikti Lukašenkai aiškius reikalavimus sustabdyti represijas, nukreiptas prieš kandidatus į prezidento postą“, – pažymi EP narys A. Kubilius.

Prie virtualios diskusijos Zoom platformoje prisijungti galės tik užsiregistravę dalyviai.

Registracija į renginį čia: shorturl.at/iqDW9

Diskusija taip pat bus transliuojama tiesiogiai socialiniuose tinkluose (FB paskyroje: EU Neighbourhood East Forum).

Norinčius prisidėti prie politinių kalinių ir jų šeimų rėmimo kampanijos kviečiame tai padaryti čia:  https://www.facebook.com/donate/1123543824684874/

×