EP narys A. Kubilius kviečia į diskusiją apie Vakarų strategiją dėl Rusijos

2021-01-22 |

Europos Parlamento (EP) narys Andrius Kubilius sausio 26 d., antradienį, 17 val., kviečia į ES Rytų kaimynystės – europietiškos Rusijos draugų forumo organizuojamą virtualų renginį, kuriame didžiausias dėmesys bus skiriamas transatlantiniam požiūriui, kaip Vakarai turėtų elgtis su Rusija.

Renginyje dalyvaus buvęs NATO gen. sekretoriaus pavaduotojas, JAV ambasadorius Rusijoje Aleksandras Veršbou (Alexander Vershbow), buvęs JAV ambasadorius Lenkijoje, dirbęs prezidentų B. Klintono ir Dž. Bušo administracijose Danielis Frydas (Daniel Fried), Eurazijos centro Ukrainos „Alert Service“ redaktorius Piteris Dikinsonas (Peter Dickinson), politikas, publicistas Vladimiras Milovas,  Vilfredo Martenso centro europinėms studijoms politikos direktorius Rolandas Freudenšteinas (Roland Freudenstein), EP narė Rasa Juknevičienė.

„Renginyje su pranešėjais iš „Atlantic Council“ diskutuosime apie tai, kokia būtų efektyvi Vakarų strategija dabartinio Rusijos režimo atžvilgiu. Ar Rusija gali tapti demokratine šalimi?  Kaip JAV ir ES turėtų dirbti kartu siekiant paremti ateities permainas Rusijoje? Kokios politikos dėl Rusijos galima tikėtis iš JAV prezidento Baideno administracijos?“ – diskusijos tikslus vardija EP narys A. Kubilius.

Registruotis į renginį galite čiahttp://tiny.cc/How2DealWithRu-Register

×