Liudas Mažylis kviečia dalyvauti akcijoje „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“

2021-04-22 |
Mieli bendrapiliečiai,
Pavasarį įprasta švarintis, net karantinas nesustabdė darbščių ir neabejingų žmonių. Matau renkančius šiukšles ne tik savo kiemuose, bet ir parkuose, pasivaikščiojimų vietose, pakelėse, pakrantėse…
Tačiau keliaudamas dviračiu ar pėsčiomis randu primėtytų tuščių kavos indelių, šokoladų ir cigarečių pakelių…
Aš, Liudas Mažylis, noriu prisidėti prie aplinkos švarinimo darbų!
Kaip Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komiteto narys Europos Parlamente, skelbiu nuotraukų su aprašymu akciją „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“.
Jums tereikia nusipaveiksluoti ar nupaveiksluoti aplinkos švarinimo darbus VIEŠOJE VIETOJE (pajūryje, paežeryje, piliakalnyje ir t. t.,) dirbančius moksleivius, pavienius asmenis, šeimas, jaunuolius, besilaikančius saugaus atstumo.
Kūrybingai aprašykite akciją, kurią nupaveikslavote. Aprašyme būtinai nurodykite akcijos dalyvius, vietą ir laiką. PASTABA: Galite siųsti ar kelti nuotraukas bei jų aprašymus ne tik iš būsimų veiklų, bet ir bendrai iš viso šių metų laikotarpio! Įkelkite nuotrauką ir įrašą į:
• savo „Facebook“ anketą su grotažyme #lmazylissvarilietuvasvarieuropa
ir „Facebook“ renginį „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“.
Arba
visą informaciją su prierašu „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“ siųskite el. paštu: sandra.tamasauskiene@l.mazyliobiuras.lt iki gegužės 31 d. (imtinai).
Akcija vyksta iki gegužės 31 dienos (imtinai).
Pasibaigus akcijai paskelbsiu 5 (penkis) akcijos nugalėtojus, kuriems įsteigiau ypatingus prizus. Visiems akcijos dalyviams bus išsiųstos padėkos.
Vertinimo kriterijai: kūrybiškumas ir originalumas.
Kviečiu dalyvauti aplinkos švarinimo akcijoje, juk Europa prasideda nuo mūsų, o ambicingi tikslai – nuo vietinio pilietiškumo!
Nugalėtojai bus paskelbti interneto svetainėje https://liudasmazylis.lt/ ir „Facebook“ https://www.facebook.com/mazylis.liudas bei renginio „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“ paskyroje.
Prizai nugalėtojams bus išsiųsti paštu po konkurso pabaigos.
KITOS KONKURSO SĄLYGOS
Dalyviai, pateikdami kūrinį konkursui, sutinka, kad jų asmeniniai duomenys būtų naudojami tiek, kiek tai būtina šiam konkursui įgyvendinti.
Dalyviai sutinka, kad jų konkursiniai darbai būtų eksponuojami viešai.
Konkurso organizatorius pasilieka teisę darbus skelbti, eksponuoti savo nuožiūra, neišmokėdamas autoriams honoraro.
Europos Parlamento narys Liudas Mažylis 
×