SKELBIAMI ESĖ IR EILĖRAŠČIŲ KONKURSO „ŠVENČIU LIETUVĄ“ LAUREATAI!

2022-02-16 | Konkursas Švenčiu Lietuvą!

Mieli mokiniai, mokytojai, tėveliai – visi eilėraščių ir esė konkurso „Švenčiu Lietuvą“ dalyviai, smagu buvo pasitikti 104-ąjį Lietuvos gimtadienį kartu su Jumis. Dėkoju visiems konkurso dalyviams. Šiemet sulaukėme įspūdingo susidomėjimo – gavome daugiau nei 500 įvairaus amžiaus moksleivių kūrinių! Ugdymo įstaigų dalyvių skaičius – virš 200. Nuoširdžiai sveikinu laureatus! Yra paskirta ir po tris paskatinimo prizus kiekvienoje amžiaus grupėje. O padėkos už laiką, dalyvavimą ir nuoširdžią kūrybą nusipelno kiekvienas dalyvis! Švęskime Lietuvą kasdien!

Svarbiausias kūrinio vertinimo kriterijus – atsakymas į klausimą „Kokią Lietuvą AŠ kuriu?“. Vertinant buvo svarbu ne tik jūsų žinios apie Lietuvą, tėviškę, bet ir jausmas, emocija, kurią sugebėjote perteikti kūriniu.

Kūrinius atsiuntė mokytojai, patys mokiniai, tėvai ar globėjai. Nuoširdi padėka visiems tėvams, globėjams ir pedagogams. Smagu, kad savo kūryba pasidalino ir vyresni žmonės.

Laimėtojai gaus mano pasirašytus diplomus ir dovanėles, o VISIEMS konkurso dalyviams ir jų mokytojams elektroniniu paštu išsiųsime padėkas už dalyvavimą konkurse.

Dar kartą sveikinu laureatus ir prizininkus bei dėkoju visiems dalyviams!

Vasario 16-osios Akto originalo radėjas, Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis

KONKURSO „ŠVENČIU LIETUVĄ“ LAIMĖTOJAI ir prizininkai

 

 

×