Vasario 16-ąją – išskirtinis L. Mažylio susitikimas su Kauno bendruomene

2020-02-11 |

Vasario 16 d., sekmadienį, 12.30 val. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune (V. Putvinskio g. 55) Europos Parlamento (EP) narys prof. Liudas Mažylis kviečia į susitikimą su visuomene, kur jis skaitys viešą paskaitą „Vasario 16-iosios Akto reikšmė Lietuvai“.

„2017 m. kovo 29 d. atradus Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, tarsi tapau šios svarbios datos mūsų valstybėje globėju, – pasakoja prof. L. Mažylis. – Man didelė garbė susitikti su žmonėmis, pasakoti apie tuometinius įvykius ir dalintis savo įžvalgomis apie jų reikšmę.“

Pasak profesoriaus, darbų dinamika Europos Parlamente tikrai įtraukia, o susitikti su visuomene Kaune jis svajoja jau nuo kadencijos pradžios. „Kaunas yra mano gimtasis miestas, todėl susitikimas su kauniečiais ir miesto svečiais man aktualus ir kaip politikui – gyvas bendravimas primena, dėl ko kasdien dirbu. Taigi, labai kviečiu visus kauniečius atvykti į mano viešą paskaitą-susitikimą“, – į gimtojo Kauno visuomenę kreipiasi prof. L. Mažylis.

Europarlamentarui  itin aktualios išlieka istorinės atminties temos, o Vasario 16-oji tarp jų užima reikšmingą vietą. Dalyvauti L. Mažylio susitikime su visuomene ir klausyti profesoriaus viešos paskaitos kviečiami visi norintys. Švęskime Lietuvos gimtadienį kartu!

×