Diskusija: “Europos geopolitinis pasirinkimas: laimėti karą ar išsaugoti Putino veidą?”

2022-06-01 | ES santykiai su Rusija

Europos Parlamento narys Andrius Kubilius birželio  2 d., 14.00-15.30 (Lietuvos laiku) kviečia į nuotolinę Zoom diskusiją “Europos geopolitinis pasirinkimas: laimėti karą ar išsaugoti Putino veidą?”, kurią organizuoja Pasaulinis parlamentarų tinklas „Vieningi dėl Ukrainos“ (U4U). Diskusija organizuojama kartu su Europietiškos Rusijos draugų forumu.

„Šiandien ukrainiečiai gina ne tik savo namus ir savo žemę, jie miršta už vertybes, kuriomis grįsta Europos Sąjunga. Todėl tai yra ir Europos karas. Europos valstybės turi Ukrainai suteikti visa pagalbą, kurios jai reikia – taip galvoja didžioji dauguma europiečių visoje ES“, – pažymi renginio iniciatorius A. Kubilius.

Diskusijoje, kurioje pasisakys Ukrainos Gynybos ministerijos atstovas Vasilijus Pavlovas, švedų autorius ir apžvalgininkas Andersas Aslundas, Rusijos mokslininkas ir rašytojas Andrejus Piontkovskis, Europinių vertybių centro saugumo politikai atstovas Deividas Stulikas, bus aptariama, ar Europa išmoko šio karo pamokas? Ar Europa pasirengusi laimėti šį karą?  Ar egzistuoja strategija, kuri būtų efektyvi ne tik užbaigti šį karą, bet ir užtikrinti ilgalaikę taiką ir saugumą Europos žemyne.

Diskusija vyks anglų kalba su vertimu į rusų kalbą.

Registruotis į renginį kviečiame čia: https://forms.gle/CDvfb8F6Jg5V2j5y5

×