Apie mus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos politikai Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė ir prof. Liudas Mažylis į Europos Parlamentą buvo išrinkti 2019 m. gegužę. TS-LKD gavo 3 mandatus – daugiausiai iš visų partijų Lietuvoje. Politikai priklauso dešiniųjų Europos liaudies partijos frakcijai, kurioje iš viso yra 186 nariai.

Europos Parlamento nariai dirba skirtinguose komitetuose ir skiria savo dėmesį įvairioms sritims.

A. Kubilius yra nuolatinis Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto (ITRE) nariu, pakaitinis Užsienio reikalų komiteto (AFET) narys, L. Mažylis – nuolatinis Aplinkos, visuomenės sveikatos ir Maisto saugos komiteto (ENVI) narys, pakaitinis Tarptautinės prekybos komiteto (INTA) narys, o R. Juknevičienė yra nuolatinė Vystymosi komiteto (DEVE) narė bei pakaitinė Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto (LIBE), taip pat Saugumo ir gynybos pakomitečio (SEDE) narė.

Politikai taip pat daug dėmesio skiria Lietuvai – rengia konferencijas, diskusijas, kultūrinius renginius, organizuoja vizitus į regionus ir kt., taip pat yra įsteigę regioninius biurus Kaune, Panevėžyje.

TS-LKD Europos Parlamento rinkiminės nuostatos:  https://tsajunga.lt/wp-content/uploads/2019/04/TS-LKD_EP_rinkimu_programa_2019.pdf

Andrius Kubilius

Europos Parlamento narys

Rasa Juknevičienė

Europos Parlamento narė

Liudas Mažylis

Europos Parlamento narys

×