KVIETIMAS: EP narių biure – kalėdinės interjerinių lėlių parodos atidarymas

2022-12-13 | Europos Parlamentas

Šį penktadienį, gruodžio 16 d., 13 val.,Europos Parlamento narių A. Kubiliaus, R. Juknevičienės ir L. Mažylio biure Vilniuje (Gedimino pr. 56) vyks iš Ukrainos kilusios menininkės Olgos Norvilienės ir panevėžietės Daivos Klingaitės-Jociunskienės kalėdinių interjerinių lėlių parodos atidarymas. Parodą atvers EP nariai A. Kubilius ir R. Juknevičienė.

Maloniai kviečiame Jus ne tik pasigrožėti pasakiškais meno kūriniais, bet ir neformaliai pabendrauti su Europos Parlamento nariais artėjant gražiausioms metų šventėms.  

Parodos metu bus galima išvysti linksmuosius elfus, svajingą lietuvaitę, angelą, krentančių snaigių gūsį ir tikrą žiemos pasaką.

Daiva yra medikė. Ji vadovauja Traumatologijos skyriaus slaugytojų personalui Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Buvo medikų, kurie vyko padėti sužeistiesiems į Ukrainos ligonines, delegacijoje.

Interjerines lėles Daiva pradėjo kurti 2013 m., susižavėjusi menininkės Olgos Yegupets darbais. Daugybę valandų technikos subtilybes ji aiškinosi internete, vėliau meistrystės žinias gilino įvairiuose lėlininkų kursuose. Ieškodama bendraminčių 2018 m. Daiva susipažino su taip pat lėles kuriančia Olga Norviliene ‒ gastroenterologe iš Ukrainos, Luhansko miesto, bėgusia nuo karo. Jos įkurtoje studijoje „Seratonin“ prasidėjo kūrybinė Daivos kelionė. Ukrainietė O. Norvilienė – turi dešimties metų kūrybos patirtį, veda meistriškumo pamokas.

Autorės jau yra surengusios savo darbų parodas Ventspilyje, Prahoje, Taline, Sardinijoje.

×